Tolgahan Sayışman Biyografi! Tolgahan Sayışman Kimdir?

2010-09-14 21:20:00

Son dönemin gözde oyuncularından Tolgahan Sayışman'ın biyografisi sizlerle. Malum Lale Devri'nin başrolünde oynuyor. Şuan diziyi izliyorum ve oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bu arada dizide harika bana göre. Neyse Tolgahan Sayışman biyografi sizlerle!

Tolgahan Sayışman Biyografi! Tolgahan Sayışman Kimdir?

Türkiye ve Dünya Erkek Güzellik Yarışması Birincisi. Onun için söze böyle başlamak lazım. 2005 yılında Kore'de Türkiye'yi temsil etti ve birinci oldu. Türk erkeklerinin saç şekliyle, bakışlarıyla ve karizmasıyla kendine örnek aldığı jön ve Türk kızlarının gözdesi oldu Tolgahan Sayışman.

Tolgahan Sayışman, yeni kuşak genç sinema jönleriyle birlikte 2000 li yılların yeni Türk yüzlerindendir. Yüksek Lisans mezunudur. Boyu 1,87 cm olan oyuncunun kilosunu yazamıyoruz çünkü bir roportajındada belirttiği gibi sabit kalmıyor rolunün gerektirdiği ölçüde bazen kilo alıyor bazen rejim yapıyor.Oyuncu özellikle Yeşil gözleriyle dikkat çekmektedir.

Tolgahan Sayışman, Genç Kuşak Yakışıklı jönler ve ünlüler arasında kendine yer buldu.

Diğerleri ise; Alp Korkmaz, Arda Kural, Bekir Aksoy, Berk Hakman, Berk Oktay, Birkan Sokullu, Burak Hakkı, Burak Özçivit, Burak Sağyaşar, Cansel Elçin, Cenk Gürpınar, Dağhan Külegeç, Erkan Petekkaya, Gökhan Keser, Halit Ergenç, İbrahim Kendirci, İsmail Hacıoğlu, Kenan İmirzalıoğlu, Keremcem, Kıvanç Kasabalı, Kıvanç Tatlıtuğ, Kutsi , Mehmet Aslantuğ, Mehmet Günsür, Murat Yıldırım, Nejat İşler, Nihat Alptuğ Altınkaya, Oğuzhan Koç, Özgür Çevik, Paşhan Yılmazel, Polat Bilgin, Sarp Levendoğlu, Saruhan Hünel, Serkan Şenalp, Sinan Tuzcu, Şevket Çoruh, Talat Bulut, Tolga Çevik, Tolga Karel, Ufuk Özkan, Uğur Pektaş, Yiğit Özşener gibi ünlülerdir.

Kimi saç stiliyle kimi tavırlarıyla kimiyse sadece görüntüsüyle genç kuşağa yön vermektedir.

Oynadığı başlıca diziler arasında; Esir Kalpler, Maçolar, Dicle, Hepsi bir, Acemi Cadı, Elveda Rumeli gelir.Tabiki sinema filmi Aşk Tutulmasıda oldukça ilgi görmüştür. Aşk geliyorum demezle bu ilgiyi artırmış ve çıkışını sürdürmüş genç bir oyuncudur.

Hangi takımı tuttuğunu söylemeye gerek duymasakta söyleyelim yinede. Oynadığı sinema filmindeki koyu Fenerbahçeli karakter kadar olmasada kendiside Fenerbahçelidir.

Dünyanın en ünlü ajanslarından storm agency agent'den teklif alan oyuncu. Bu teklifi daha büyük bir projesi olduğu gerekçesiyle askıya almıştır. Sanırım Dünyaya yeni neslimizle açılmayı başaracağız. Her biri birbirinden hırslı ve azimli yeni nesil ünlülerimiz devraldıkları bayrağı daha yukarı taşıyacak gibi duruyorlar.

Tolgahan Sayışman, henüz askerliğini yapmamıştır. En sevdiği Türk oyuncular arasında bir röportajında şu isimleri saymıştır. Türkan şoray, Müjde Ar, Filiz Akın, Hülya Koçyiğit. Bu isimler arasında Müjde Ar'a ayrı bir hayranlığı olduğunuda ayrıca belirtmiştir.

Oyuncu hakkında kısaca şunlar söylenebilir. Karizmatik, hırslı, Profesyonel ve çok medyatik olmayan magazinden uzak yaşayan bir sanatçıdır.

3381
0
0
Yorum Yaz